Kim jesteśmy? Jak działamy?

Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM (właściciel sklepu Revigo) działa od 2008 roku na polskim rynku biomedycznym. Każdego dnia pomagamy wrócić do zdrowia i pełni sił witalnych.

Korzystamy z najnowszej wiedzy specjalistów biomedycyny oraz diagnostów laboratoryjnych z wieloletnią praktyką. Nasz zespół pracuje nad Twoim powrotem do zdrowia. Od razu po wykonanym teście otrzymasz wynik wraz z pełnym opisem i zaleceniami.

Wysoka skuteczność naszych terapii jest dla nas priorytetem. Dzięki metodzie indywidualnego doboru suplementów oraz ściśle wyselekcjonowanym naturalnym preparatom, kuracje rekomendowane przez Revitum są bardzo skuteczne i proste. Nie spowodują żadnych ograniczeń w twoim dotychczasowym życiu. Taka kuracja to zdrowie na lata.

Do tej pory skorzystało z naszych usług 120 tys. zadowolonych klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej kadrze pomogliśmy już prawie 120 tysiącom osób, które chcą powrócić do zdrowia, odzyskać formę i dobre samopoczucie.Nieustannie rozwijamy się, aby poprawiać jakość usług i zapewnić naszym klientom jedyne w swoim rodzaju wsparcie w polepszeniu stanu zdrowia. Nasi klienci doceniają to i polecają nas swoim rodzinom i znajomym.