Węglowy filtr do wody Activity Water

Chciałbyś zrezygnować na dobre z butelkowanej wody, ale obawiasz się, czy woda z kranu będzie miała wystarczającą zawartość niezbędnych minerałów? Doskonałym rozwiązaniem może się dla Ciebie okazać innowacyjny filtr do wody Activity Water o wszechstronnym działaniu! To coś więcej niż tylko filtr węglowy, ponieważ Activity Water to tak naprawdę zaawansowane technologicznie urządzenie gwarantujące właściwą mineralizację kranówki. Przekonaj się sam!

Activity Water – poznaj jego funkcje

Tym, co wyróżnia, proponowany przez nas węglowy filtr do wody jest przede wszystkim występująca w nim membrana osmotyczna o średnicy otworów równej 1 nm. Poprzez odwróconą osmozę, Activity Water usuwa z wody jakiekolwiek zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne, a także bakterie oraz wirusy. Ponadto dysponuje również funkcją eliminowania wolnych rodników, zwiększania pH wody czy obniżania jej potencjału redox. Nie bez znaczenia jest też magnetyzer optymalizujący strukturę wody i mineralizator wzbogacający ją o magnez, potas, wapń bądź sód. Wybierz filtr węglowy Activity Water już dziś!

Filtr wody Activity Water

Activity Water to więcej niż filtr węglowy do wody. To zaawansowane technologcznie urządzenie, które zawiera także:

  • Membranę osmotyczną o średnica pora 1 nm, która dzięki odwróconej osmozie usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia biologiczne i chemiczne oraz bakterie i wirusy 
  • Redox usuwający wolne rodniki, zwiększające pH wody oraz obniżający jej potencjał redox
  • Mineralizator wzbogacający wodę o magnez, potas, wapń i sód
  • Magnetyzer, który optymalizuje strukturę wody i obniża jej napięcie powierzchniowe

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na prezentację filtrowania wody przez Activity Water?

Zadzwoń pod numer  222 502 888 lub napisz do nas na adres: sklep@revigo.pl

Niezawodny filtr do wody – sprawdź propozycję REVITUM

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne picie wody. Choć wiele osób sięga po wodę butelkowaną, coraz szersza grupa stara się wprowadzać do swojego życia bardziej ekologiczne rozwiązania np. w postaci montowanych węglowych filtrów do wody. Gwarantują one nie tylko znaczną oszczędność, ale również są zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska. W obliczu nadprodukcji plastiku warto wybierać ekologiczne rozwiązania, takie jak filtr do wody Activity Water!

Profesjonalny filtr węglowy na wyciągnięcie ręki

Specjalistyczny filtr Activity Water to sposób na łatwy dostęp do czystej, a przy tym bogatej w minerały wody prosto z kranu w Twojej kuchni. Cenisz sobie innowacje, ochronę środowiska czy wygodę na co dzień? Jesteśmy przekonani, że filtr węglowy do wody Activity Water z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów!