Witaminy i minerały

Witamina D3 5000 oraz inne niezbędne witaminy i minerały

By utrzymać organizm w dobrej kondycji, należy dostarczać mu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Bardzo często niedobór choć jednego wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, na przykład witaminy D3, którą znajdziesz u nas w dawce 5000 mg. Najlepiej, jeśli przyjmujemy odpowiednie składniki z dietą, ale bardzo często nie jest to możliwe, z uwagi na nasz tryb życia, przetworzoną żywność czy już zaistniałe niedobory. Suplementacja witamin i minerałów jest więc niezbędna, by przywrócić harmonię organizmu. Naturalne, łatwo przyswajalne suplementy Revigo to doskonały wybór dla Twojego zdrowia.

Witamina K2 oraz inne w dobrych cenach

W Revigo dbamy, aby dostarczane przez nas witaminy były wysokiej jakości i przynosiły zamierzony efekt terapeutyczny. Staramy się oferować sprawdzone produkty w takich cenach, by nasi Pacjenci byli zadowoleni. Starannie wyselekcjonowany skład, wygodne dawkowanie oraz widoczna poprawa samopoczucia – to wszystko wyróżnia suplementy Revigo wśród produktów dostępnych w innych sklepach. Jeśli szukasz sprawdzonych witamin, by zredukować niedobory bądź zadbać o profilaktykę zdrowia, sprawdź dostępne u nas kapsułki K2, E, C, D3 5000 oraz wiele innych.

Witamina C 1000 w kapsułkach – nie tylko na przeziębienie

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że witamina C sprawdza się nie tylko w okresie osłabienia organizmu. Na co dzień wykorzystywana jest przez nasz organizm do produkcji kolagenu, co jest istotne na przykład w procesie gojenia się ran. Dodatkowo na jej niedobory narażone są osoby starsze, a także palące papierosy czy żyjące w przewlekłym stresie. Głównymi objawami braku odpowiedniej ilości tego mikroelementu w organizmie może być nagły spadek wagi, zmęczenie, krwawienie z dziąseł. W naszym sklepie znajdziesz witaminę C 1000 w wygodnych do zażywania kapsułkach.

Dobór odpowiedniej dawki – co warto wiedzieć?

Zanim zdecydujemy się na suplementację witamin, należy wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Niebezpieczny jest zarówno nadmiar, jak i niedobór mikroelementów. W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM przykładamy wielką wagę do tego, by dobór kuracji był zindywidualizowany, dlatego warto przed rozpoczęciem suplementacji dowiedzieć się, jakich składników potrzebuje nasz organizm. Dla jednego Pacjenta witamina D3 5000 będzie optymalna, dla drugiego ta dawka może się okazać za niska lub za wysoka. Jeżeli masz wątpliwości, który suplement wybrać – skonsultuj się z naszym specjalistą. Od lat działamy po to, by nasi Pacjenci wrócili do pełni zdrowia!

Wyświetlanie 1–10 z 47 wyników